Menu Zavřeno

Registrační poplatky

Děkujeme Vám za Váš zájem o konferenci MEMPUR 2021 – Membránové procesy pro udržitelný rozvoj. Vzhledem k aktuální situaci se konference uskuteční prezenční formou a těšíme se na osobní setkání. Na konferenci se můžete REGISTROVAT ZDE.  

DRUHY POPLATKŮ

PLNÝ registrační poplatek
(obsahuje účast na slavnostní večeři spojené se zakončením konference)
Standard          4 100 Kč
Členové CZEMP          3 600 Kč
Student, doktorand          3 300 Kč
Doprovodná osoba          1 900 Kč
ZÁKLADNÍ registrační poplatek
(obsahuje účast na slavnostní večeři spojené se zakončením konference)
Standard          3 100 Kč
Členové CZEMP          2 600 Kč
Student, doktorand          2 300 Kč
Doprovodná osoba             900 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Účastníci konference
ZÁKLADNÍ
registrační poplatek zahrnuje účast na vědeckém programu, konferenční materiály, občerstvení v průběhu kávových přestávek, obědy a raut u posterové sekce 6.9.2021.
PLNÝ registrační poplatek zahrnuje rautové občerstvení v průběhu posterové sekce 6.9.2021 a účast na slavnostní večeři spojené s prohlídkou Zámku Pardubice a se zakončením konference, které proběhne v prostorách Zámku Pardubice.

Doprovodná osoba
ZÁKLADNÍ
registrační poplatek za účast doprovodné osoby zahrnuje rautové občerstvení v průběhu posterové sekce 6.9.2021, PLNÝ registrační poplatek zahrnuje rautové občerstvení v průběhu posterové sekce 6.9.2021 a účast na slavnostní večeři spojená s prohlídkou Zámku Pardubice a se zakončením konference, které proběhne v prostorách Zámku Pardubice.

Při registraci si prosím vyberte odpovídající druh poplatku, zvolte si z nabídky zda si přejete vystavit daňový doklad na společnost nebo fyzickou osobu (pozor, za společnost se v tomto případě považuje každý subjekt, který chce doklad vystavit na IČ), doplňte fakturační údaje, na které požadujete vystavit daňový doklad. Po vyplnění fakturačních údajů a výběru druhu poplatku klikněte na tlačítko OdeslatNásledně obdržíte e-mailovou zprávu s platebními údaji pro provedení platby.


Storno poplatky

Do 6.8.2021 … 0%

6.8. – 20.8.2021 … 50%

Po 20.8.2021 … 100%


Důležité termíny     Místo konání      Ubytování     Vědecký výbor      Organizační výbor